Alize Angora Gold Ombre Batik 7230

Alize

 • Alize Angora Ombre Batik

  Alize Angora Ombre Batik (9)

  Alize Angora Gold Ombre Batik to bardzo lekka i delikatna w dotyku włóczka. Mieszanka wełny i akrylu z delikatnym włosem. Płynne przejście kolorów daje efekt ombre. Przeznaczona na wyroby jesienno - zimowe takie jak: szale, chusty, delikatne bluzki.
 • Alize Bella

  Alize Bella (32)

  Alize Bella to wysokiej jakości włóczka bawełniana. Niezwykle przyjemna i miękka w dotyku. Przeznaczona na wiosenno - letnie wyroby takie jak: bluzeczki, chusty, sukienki. Idealna na wyroby dla dzieci: kocyki, buciki, czapeczki. Włoczka ta jest również bardzo lubiana przez fanów Amigurumi.
 • Alize Bella Ombre Batik

  Alize Bella Ombre Batik (6)

  Alize Bella Ombre Batik to niezwykle miękka i miła w dotyku włóczka. Piękne soczyste kolory przechodzą w swój jaśniejszy wariant. Idealna na letnie wyroby. Szczególnie polecana na ubranka dla dzieci, kocyki, lekkie bluzki.
 • Alize Mohair Classic

  Alize Mohair Classic (1)

  Alize Mohair Classic to miękka, puszysta włóczka charakteryzująca się długim włosem. Przeznaczona na seozn jesienno – zimowy. Można wykorzystywać do tworzenia Amigurumi. 100 G – 200 M Skład: 51% akryl, 25% moher, 24% wełny Zalecane druty: 5 – 7 mm Zalecane szydełko: 4 mm
 • Alize Softy Plus

  Alize Softy Plus (6)

X