Alize Puffy Color 5921

Alize

 • Alize Angora Ombre Batik

  Alize Angora Ombre Batik (14)

  Alize Angora Gold Ombre Batik to bardzo lekka i delikatna w dotyku włóczka. Mieszanka wełny i akrylu z delikatnym włosem. Płynne przejście kolorów daje efekt ombre. Przeznaczona na wyroby jesienno - zimowe takie jak: szale, chusty, delikatne bluzki.
 • Alize Bella

  Alize Bella (26)

  Alize Bella to wysokiej jakości włóczka bawełniana. Niezwykle przyjemna i miękka w dotyku. Przeznaczona na wiosenno - letnie wyroby takie jak: bluzeczki, chusty, sukienki. Idealna na wyroby dla dzieci: kocyki, buciki, czapeczki. Włoczka ta jest również bardzo lubiana przez fanów Amigurumi.
 • Alize Bella Batik

  Alize Bella Batik (13)

  Alize Bella to wysokiej jakości włóczka bawełniana. Niezwykle przyjemna i miękka w dotyku. Przeznaczona na wiosenno - letnie wyroby takie jak: bluzeczki, chusty, sukienki. Idealna na wyroby dla dzieci: kocyki, buciki, czapeczki.
 • Alize Mohair Classic

  Alize Mohair Classic (1)

  Alize Mohair Classic to miękka, puszysta włóczka charakteryzująca się długim włosem. Przeznaczona na seozn jesienno – zimowy. Można wykorzystywać do tworzenia Amigurumi. 100 G – 200 M Skład: 51% akryl, 25% moher, 24% wełny Zalecane druty: 5 – 7 mm Zalecane szydełko: 4 mm
 • Alize Puffy Color

  Alize Puffy Color (8)

  Alize Puffy Color to miękka, bardzo przyjemna w dotyku włóczka do dziergania palcami. Można ją wykorzystać do zrobienia szalików, poduszek, kocyków. Idealna do pracy z dziećmi :)
 • Alize Softy Plus

  Alize Softy Plus (7)

X